FOTOWOLTAIKA

CO TO JEST FOTOWOLTAIKA?

Fotowoltaika to nowoczesne rozwiązanie , które pozwala nam nie tylko dbać o środowisko naturalne ale również faktycznie oszczędzać pieniądze. Panele mogą być rozmieszczone na dowolnej powierzchni produkująć dla Ciebie prąd pochodzący ze światła słonecznego i to przez cały rok! Ty korzystasz z tej enrergii na bieżąco, a naddatek „wypożyczasz” zakładowi energetycznemu, który w ciągu 365 dni automatycznie musi „oddać” Ci Twój prąd, kiedy tylko Twoje zapotrzebowanie na niego wzrośnie (np wtedy, gdy uruchomisz chłodnię lub klimatyzatory) bądź po prostu w okresie zimowym. Proste i robi się samo! Montaż instalacji trwa zaledwie  jeden dzień, przy większych inwestycjach jest on proporcjonalny do ich wielkości. Prace są czyste, a inwerter zajmie w Twoim domu niewiele miejsca, jest wielkości kuchenki mikrofalowej. Panele są bezobsługowe i praktycznie niezniszczalne (gwarancja wynosi aż 25 lat).

ILE TO KOSZTUJE?

Jaki jest koszt fotowoltaiki? Czy mnie na nią stać? Odpowiadamy: jeśli masz dom, gospodarstwo rolne, prowadzisz biznes i płacisz zakładowi energetycznemu za prąd, to znaczy, że stać cię na fotowoltaikę.
Dlaczego? Bo swoją własną inwestycję możesz sfinansować dotychczasowymi rachunkami za energię. W uproszczeniu – pieniądze, które do tej pory oddawałeś zakładowi energetycznemu (i miałeś prąd), przez jakiś czas będą spłacać koszt fotowoltaiki (i będziesz mieć prąd). Twoja instalacja będzie działać, energia będzie się produkować, a koszt instalacji fotowoltaicznej pokryjesz dokładnie tymi samym budżetem, który przeznaczałeś na faktury za prąd. Nie wydasz na instalację nowych pieniędzy. Przesuniesz je z puli „dla zakładu energetycznego” do puli „spłata mojej własnej instalacji”. Po krótkim okresie spłaty, wszystkie zyski wynikające z założenia instalacji będą zostawać w twoim portfelu.

JAK MOŻEMY CI POMÓC??

Koszt zakupu oraz instalacji paneli możesz łatwo sfinansować, pomożemy Ci na każdym etapie. Pozyskujemy środki na finansowanie  w zakresie:
  • instalacji OZE, w tym instalacji fotowoltaicznych.
  • zwiększenia efektywności energetycznej przedsiębiorstw,
  • gospodarki niskoemisyjnej

Płaszczyzny, na których wsparcie możesz u Nas liczyć:

  • leasing (leasing finansowy, leasing operacyjny,pożyczka leasingowa)
  • aranżacja finansowania: komercyjnego m.in. w oparciu o środki BOŚ S.A. lub finansowania preferencyjnego NFOŚiGW oraz innych Instytucji Zarządzających (w tym dotacje)
  • doradztwo biznesowe: m.in. przygotowanie biznes planów, studiów wykonalności, doradztwo restrukturyzacyjne, analizy biznesowo-techniczne

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Gwarantujemy Państwu pomoc nie tylko w uzyskaniu finansowania ale również podczas wyboru urządzeń oraz instalacji. Nasi eksperci w dziedzinie fotowoltaiki biorąc pod uwagę Państwa możliwości oraz cele związane z inwestycją pomogą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązania:
  • dysponujemy zespołem specjalistów z szeroką wiedzą w obszarze OZE oraz finansowania inwestycji
  • wskazujemy Klientowi różnorodne formy i źródła finansowania oraz wspieramy w wyborze optymalnego rozwiązania

Zainteresowany ofertą ?

Kontakt