PRZYSTĘPNE FINANSOWANIE

Skutecznie obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy wykwalifikowani w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych - od jednoosobowych działalności po wszystkie typy spółek.

24 czerwca, 2020 in Aktualności

Branża pożyczkowa wraca do aktywności

Po wyjątkowo słabych wynikach w kwietniu, który był pierwszym pełnym miesiącem lockdownu i obowiązywania nowych limitów kosztów pozaodsetkowych, dane za maj wskazują, że spadki na rynku pożyczek wyhamowały. Widoczna jest…

Read More
17 czerwca, 2020 in Aktualności

Kredyty mieszkaniowe najtańsze w historii

Wraz z kolejnymi cięciami stóp procentowych oprocentowanie kredytów mieszkaniowych wyznaczało kolejne historyczne minima. Dziś można pożyczyć pieniądze na mieszkanie z oprocentowaniem na poziomie około 3 proc. Problem w tym, że…

Read More

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z powiatu poznańskiego. Działamy na rynku ubezpieczeniowo-finansowym od 25 lat nabywając doświadczenia w instytucjach finansowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy w bankach pozwala na doskonałe rozumienie rynku finansowego, co przekłada się na najlepsze dopasowanie produktu do klienta. Posiadamy w swojej ofercie zarówno kredyty bankowe jak i ofertę firm pozabankowych.

W pracy przyświeca Nam idea „to My jesteśmy dla klienta, nie klient dla Nas” dlatego to jego potrzeby i interes zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu przy poszukiwaniu rozwiązań. Zawsze szukamy najkorzystniejszych możliwości dla klienta. Będąc niezależnymi doradcami – klient współpracując z Nami ma pewność, że to jego potrzeby w pierwszej kolejności są realizowane. Tylko takie podejście gwarantuje sukces i zadowolenie klienta. Przedsiębiorcy cenią sobie współpracę z Nami dlatego często do nas wracają aby wspólpracować na różnych płaszczyznach.

W zakresie naszej działalności oferujemy również usługę consultingu. Pomagamy w rozwoju firmy na wielu płaszczyznach. Nasze działania przynoszą wymierne korzyści: zwiększenie sprzedaży przez pozyskanie nowych klientów, opracowanie planu rozwoju, zmniejszenie kosztów oraz inne – zależne od potrzeb.

Zawsze indywidualne podejście sprawia, że efektywność naszych działań jest na najwyższym poziomie dostosowana bezpośrednio do sytuacji oraz możliwości danej firmy. Nasze działania pozwolą pozyskać optymalnych partnerów biznesowych, wynegocjować korzystne warunki i dokonać trafnego wyboru co do dalszej przyszłości firmy. Inwestycja jaką jest nasza pomoc bardzo szybko procentuje i ułatwia w przyszłości wybór trafnych decyzji związanych z rozwojem działalności.

Duże grono naszych zadowolonych klientów wraca do Nas po kolejne formy finansowania wyrażając ogromne zaufanie i będąc pewnym swoich interesów. Nierzadko „zaprzyjaźnieni” z Nami przedsiębiorcy rekomendują Nas dalej swoim znajomym co jest dla Nas najwyższym uznaniem, ogromną satysfakcją i najlepszym podziękowaniem. Naszą ofertę kierujemy do firm jak i do osób indywidualnych. Pomagamy w przygotowaniu, formalnościach jak i w etapie końcowym, dzięki czemu nasze usługi są realizowane kompleksowo. Możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu.

Ponadto dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi znajdujemy najlepsze i najtańsze na rynku ubezpieczenia w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Pomożemy w ubezpieczeniu samochodu, mienia, domu, życia a także na czas podróży.

Kredyt firmowy

Kierując się zawsze interesem klienta oraz biorąc pod uwagę jego sytuację finansową jak i aktualne możliwości będące na rynku finansowym, szukamy najlepszej dla Niego oferty. Znajdujemy kompromis, który pozwala  na zaspokojenie potrzeb Klienta bez nadmiernego obciążania jego budżetu. Jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta chętnie pomagając również na każdym etapie procesu kredytowego.

Kredyt indywidualny

Pomagamy również w finansowaniu klientów indywidualnych – gospodarstw domowych. Każdy klient jest traktowany przez Nas indywidualnie i z najwyższą troską o Jego finanse. U nas sprawdzisz swój BIK, poznasz zdolność kredytową oraz możliwości z banków i firm pozabankowych. Nasi doradcy zawsze chętnie pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz zrozumieniu procedur kredytowych.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli Twoja zobowiązania przekraczają Twoje możliwości spłaty nie martw się – mamy na radę. Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem , które pozwoli zmniejszyć Ci kwotę swoich miesięcznych zobowiązań. Jeżeli posiadasz więc różne formy kredytu, karty kredytowe, limity w koncie czy chociażby raty np za RTV czy AGD, które obciążają za bardzo twój budżet – zgłoś się do Nas i zmniejsz je!

Kredyt hipoteczny

Myślisz o zakupie mieszkania, działki bądź budowie domu. Kredyt hipoteczny zrealizuje marzenie. Przyjdź do Nas i poznaj specyfikę tego produktu. Jest to zobowiązanie na wiele lat dlatego zasięgnij opinii i powierz realizację osobom, które doskonale znają aktualny rynek oraz promocje każdego banku – Naszym Doradcom. Poszukaj najtańszego dla siebie rozwiązania bez generowania zapytań obciążających zdolność kredytową.

Czyszczenie BIK

Masz zaległości w BIK? Bank nie chce udzielić Ci kredytu? Przyjdź do Nas  sprawdzimy możliwości usunięcia negatywnych wpisów. Usługa, którą oferujemy jest usługą usuwania negatywnych wpisów w rejestrach. Twoja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu przez co miałeś problem z terminową spłatą rat kredytu? Niestety taki epizod skutkuje negatywnym wpisem w Biurze Informacji Kredytowej – miejscu, z którego banki i pożyczkodawcy czerpią fundamentalną wiedzę na temat kredytobiorców.

Leasing

Leasing to usługa, z której skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Dla przedsiębiorców to warta uwagi oferta z racji możliwości wliczenia kosztów leasingu w koszty uzyskania przychodu. W przypadku przedsiębiorców często leasing jest bardzo opłacalny. Stanowi on wartościową alternatywę dla pożyczek długoterminowych lub kredytów bankowych na zakup np. samochodu, ciężarówki, różnych maszyn, sprzętu komputerowego i tak dalej.

Consulting

W zakresie naszej działalności oferujemy również usługę consultingu. Pomagamy w rozwoju firmy na wielu płaszczyznach. Nasze działanie przynoszą wymierne korzyści: zwiększenie sprzedaży przez pozyskanie nowych klientów, opracowanie planu rozwoju, zmniejszenie kosztów oraz inne zależne od potrzeb. Zawsze indywidualne podejście sprawia, że efektywność naszych działań jest na najwyższym poziomie dostosowana bezpośrednio do sytuacji oraz możliwości danej firmy.

Rejestracja Znaku Towarowego

Zastrzeżenie znaku umożliwia posługiwanie się oznaczeniem ®. Zastrzeżenie znaku ochroni Cię przed jego bezprawnym wykorzystywaniem. Znak towarowy zwiększa ro Nasi specjaliści sprawdzą zdolność rejestrową Twojego znaku, aby uniknąć sytuacji w której znak został już wcześniej zarejestrowany. Takie sprawdzenie przeprowadzone w oparciu o krajowe, unijne i międzynarodowe bazy znaków towarowych jest bezpłatne! Powierz swój znak naszym ekspertom i stań się rozpoznawalny!

DLACZEGO MY?

  • Zawsze poświęcamy się w pełni klientowi, kierując się jego interesem i wybierając najlepszą dla Niego ofertę na rynku.
  • Wszystkie banki w jednym miejscu – oznacza to, że klient nie musi szukać po bankach najlepszej oferty bądź ograniczać się tylko do swojego banku. Znajdziemy dla niego ofertę spośród wszystkich banków bez generowania dodatkowych zapytań obniżających zdolność.
  • Niestandardowe podejście i kompleksowa obsługa sprawia , że klient czuje się „zaopiekowany” od A do Z i wie, że jego interesy są w najlepszych rękach.
  • Jesteśmy do dyspozycji klienta zawsze chętnie wyjaśniając i pomagając zrozumieć zawiłości finansów.

DLA KOGO?

  • Indywidualne działalności gospodarcze.
  • Spółki cywilne, spółki z o.o., komandytowe, jawne jak i s.a.
  • Małe i średnie firmy
  • Duże przedsiębiorstwa.
  • Korporacje
  • Klienci indywidualni.

Zainteresowany ofertą ?

Kontakt

REGULAMIN              CONSULTING            EKO-FINANSOWANIE            KONTAKT