USUWANIE NEGATYWNYCH WPISÓW BIK

Masz zaległości w BIK? Bank nie chce udzielić Ci kredytu? Przyjdź do Nas sprawdzimy możliwości usunięcia negatywnych wpisów. Usługa, którą oferujemy jest usługą usuwania negatywnych wpisów w rejestrach. Twoja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu przez co miałeś problem z terminową spłatą rat kredytu? Niestety taki epizod skutkuje negatywnym wpisem w Biurze Informacji Kredytowej – miejscu, z którego banki i pożyczkodawcy czerpią fundamentalną wiedzę na temat kredytobiorców. Taki negatywny wpis powoduje niemożność otrzymania kredytu bądź innej formy finansowania. Nierzadko klient nie wie o tym, iż posiada jakieś tego typu wpisy. Zwykle dowiaduje się o tym właśnie w momencie wnioskowania o kredyt bądź gdy chce zakupić jakiś przedmiot na raty. Istotne jest to, że nawet po spłacie całości takiego zobowiązania, z którym był kiedyś problem – ślad w BIK pozostaje na długi czas. Rozwiązaniem problemu okazuje się być nasza usługa. Nasi doradcy pomogą usunąć twoje nazwisko z rejestrów. W rezultacie  znikną negatywne informacje przechowywane w systemie a Ty będziesz miał możliwość otrzymania finansowania. Znów spełnisz marzenie o posiadaniu nowego auta, domu czy po prostu sprzętu RTV czy AGD.

Usługa kierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Skontaktuj się z Nami i znów realizuj swoje cele!

KREDYT FIRMOWY

Kierując się zawsze interesem klienta oraz biorąc pod uwagę jego sytuację finansową jak i aktualne możliwości będące na rynku finansowym, szukamy najlepszej dla Niego oferty. Znajdujemy kompromis, który pozwala  na zaspokojenie potrzeb Klienta bez nadmiernego obciążania jego budżetu. Jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta chętnie pomagając również na każdym etapie procesu kredytowego. Zajmujemy się kredytami na rozwój firmy,inwestycyjnymi, obrotowymi, niecelowymi, zarówno zabezpieczonymi jak i niezabezpieczonymi, a także leasingiem oraz na spłatą zaległości ZUS i US.

Zaufaj Nam i sprawdź możliwości finansowania dla swojej firmy

–  kredyt firmowy niezabezpieczony do 500 tys zł

– kredyt firmowy zabezpieczony do 80% wartości zabezpieczenia

– okres kredytowania do 12 lat

– niewiele formalności (PIT + bieżące wyniki finansowe)

– szybki proces

KREDYT INDYWIDUALNY

Pomagamy również w finansowaniu klientów indywidualnych – gospodarstw domowych. Każdy klient jest traktowany przez Nas indywidualnie i z najwyższą troską o Jego finanse. U nas sprawdzisz swój BIK, poznasz zdolność kredytową oraz możliwości z banków i firm pozabankowych. Nasi doradcy zawsze chętnie pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz zrozumieniu procedur kredytowych.

Zaufaj Nam i sprawdź swoje możliwości.

– kredyt gotówkowy do 200tys zł

– okres kredytowania do 10 lat

– wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, zlecenia, o dzieło

– oferta wszystkich banków w jednym miejscu

– wiek kredytobiorcy do 75 lat

– szybki proces – decyzja już tego samego dnia

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Jeśli Twoja zobowiązania przekraczają Twoje możliwości spłaty nie martw się – mamy na radę. Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem , które pozwoli zmniejszyć Ci kwotę swoich miesięcznych zobowiązań. Jeżeli posiadasz więc różne formy kredytu, karty kredytowe, limity w koncie czy chociażby raty np za RTV czy AGD, które obciążają za bardzo twój budżet – zgłoś się do Nas i zmniejsz je!

KREDYT HIPOTECZNY

Myślisz o zakupie mieszkania, działki bądź budowie domu. Kredyt hipoteczny zrealizuje marzenie. Przyjdź do Nas i poznaj specyfikę tego produktu. Jest to zobowiązanie na wiele lat dlatego zasięgnij opinii i powierz realizację osobom, które doskonale znają aktualny rynek oraz promocje każdego banku – Naszym Doradcom. Poszukaj najtańszego dla siebie rozwiązania bez generowania zapytań obciążających zdolność kredytową.

Zaufaj Nam i sprawdź swoje możliwości

– kredyt hipoteczny do 90% wartości zabezpieczenia

– okres kredytowania do 35lat

– opracowanie od 1,75%

– sprawdzimy bieżące promocje kredytowe (np bez wkładu własnego)

– pomożemy w zorganizowaniu wymaganych przez bank dokumentów oraz wszelkich formalnościach przy kredycie.

DLACZEGO MY?

– Zawsze poświęcamy się w pełni klientowi, kierując się jego interesem i wybierając najlepszą dla Niego ofertę na rynku.

– Wszystkie banki w jednym miejscu – oznacza to, że klient nie musi szukać po bankach najlepszej oferty bądź ograniczać się tylko do swojego banku. Znajdziemy dla niego ofertę spośród wszystkich banków bez generowania dodatkowych zapytań obniżających zdolność.

– Niestandardowe podejście i kompleksowa obsługa sprawia , że klient czuje się „zaopiekowany” od A do Z i wie, że jego interesy są w najlepszych rękach.

– Jesteśmy do dyspozycji klienta zawsze chętnie wyjaśniając i pomagając zrozumieć zawiłości finansów.

DLA KOGO?

– Indywidualne działalności gospodarcze.

– Spółki cywilne, spółki z o.o., komandytowe, jawne jak i s.a.

– Małe i średnie firmy

– Duże przedsiębiorstwa.

– Korporacje

– Klienci indywidualni.

https://app2.salesmanago.pl/dynamic/y2bfms8j3vq1vt8b/popups.js">>