RESTRUKTURYZACJA PRZEDSIĘBIORSTWA

Skupiamy się na pomocy zadłużonym przedsiębiorcom oraz rolnikom proponując postępowania restrukturyzacyjne, którego celem jest oddłużenie firmy i restrukturyzacja długów, która chroni przed upadłością.

Współpracujemy z najlepszymi doradcami restrukturyzacyjnymi w Polsce.

  • Jak to działa i co daje :
  • – uproszczona i szybka forma postępowania wprowadzona Tarczą 4.0, pozwalająca otworzyć postępowanie od momentu podpisania umowy z licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym i obwieszczenia w KRZ – to zajmuje tylko tydzień ,
  • –  możliwość uzyskania znacznej redukcji zobowiązań klienta w tym odsetek, ewentualnych kosztów sądowych i komorniczych. 
  • – karencja oraz wydłużenie terminów spłaty zobowiązań (do 10 lat) – nowy harmonogram spłat,
  • – wstrzymanie egzekucji komorniczych oraz zawieszenie już prowadzonych – natychmiastowo w tydzień po podpisaniu umowy.
  • – ochrona przed wypowiedzeniem umów kredytowych/ pożyczkowych/ najmu w trakcie trwania postępowania – kredyty nie są wypowiedziane, banki nie naliczają dodatkowych kosztów!

W OPARCIU O DOŚWIADCZENIE ORAZ ZNAJOMOŚĆ RYNKU FINANSOWEGO PRZEDSTAWIMY CI WIZJĘ TWOJEJ FIRMY SKROJONĄ NA MIARĘ.

W naszej ofercie znajdziesz każdy aspekt, który zapewni Tobie i Twojej firmie spokój i bezpieczeństwo. Zajmiemy się Twoimi finansami, ale również możemy zabezpieczyć firmę od strony prawnej.

ZASTANAWIASZ SIĘ, CZEGO POTRZEBUJESZ, BY ZYSKAĆ FINANSOWĄ STABILIZACJĘ I OPTYMALIZOWAĆ KOSZTY? JESTEŚMY BY CI POMÓC

https://app2.salesmanago.pl/dynamic/y2bfms8j3vq1vt8b/popups.js">>